اختصاص 39 میلیارد و 900 میلیون تومان به طرح های عمرانی کوثروخلخال

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، بشیر خالقی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی و استانی شهرستان های جنوب استان اردبیل افزایش یافته است گفت: رسیدگی به امور مردم و محرومین و عمران و آبادانی شهرستان های خلخال و کوثر از الطاف بزرگ خداوند متعال به مسئولین است و این امر می بایست با تخصیص اعتبارات عمرانی به پروژه های حیاتی این شهرستان هابه نحو احسنت انجام یابد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه میزان اختصاص اعتبارات تخصیصی تملک دارایی این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است افزود: شهرستان کوثر با 12 میلیارد و 900 میلیون تومان و شهرستان خلخال با 27 میلیارد تومان در سال 96 از اعتبارات استانی بهره مند شدند که انتظار می رود مسئولین امر در حوزه خدمات رسانی به مردم و عمران و آبادانی بیش از پیش عمل کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: این اعتبارات استانی جهت اجرا و تکمیل طرح های عمرانی دردست اقدام در بخش شهر و روستا نظیر احداث راههای روستایی، آبرسانی به روستاها، خانه های بهداشت، مدارس و عمران و بهسازی محیط های روستایی و شهری تخصیص یافته است.

خالقی خاطرنشان کرد: این اختصاص در راستای توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و با اولویت پروژه های نیمه تمام و الزامات بودجه تعیین شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل اضافه کرد: پیگیر مطالبات بحق مردم شهرستان کوثر در خصوص آغاز عملیات اجرایی خط انتقال و پایاب سد گیوی هستیم و امید می رود در ملاقات با وزیر نیرو این خواسته مردمی به مرحله عملیاتی رسیده و اعتبارات لازم در این خصوص جذب و تخصیص یابد.

وی در پایان اظهار کرد: مسئولان با توجه به کمک‌های فنی و اعتباری می‌توانند سرمایه‌گذارانی را دعوت و پروژه‌های اقتصادی و صنعتی را انجام دهند چراکه با ورود بخش خصوصی می‌توانیم سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال مد نظر رهبر انقلاب را احیا کنیم.

انتهای پیام/

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *